"یک دهه گذشته شاهد رشد روز افزون استارتاپ ها و یا کسب و کار نوپا در اکوسیستم های استارتاپ سراسر دنیا، از شانگهای،  پکن تا  لندن ، برلین، تورنتو بوده ایم. این تحولات اساسی پیامدهای بسیار مهمی برای کارآفرینان، سرمایه گذاران خطرپذیر، کارمندان و مدیران و همچنین سیاستگذاران بوجود آورده است.
توسعه فعالیت های کارآفرینانه در قالب شرکت های نوپا می تواند زمینه مناسبی جهت اشتغال زایی ایجاد کند.  استارتاپ ها و شرکت های نوپا از طریق کاوش و بهره برداری از ایده های جدید ، فرصت های بازار و فناوری های نوآورانه ، نقشی اساسی در روند نوآوری بازی می کنند. با این حال ، تاکنون توجه محدودی به  استراتژی های رشد استارتاپ ها شده است. لذا در این وبینار در خصوص راهبردهای استارتاپ ها بحث می گردد.
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری دیده بان کسب و کار  در حال برنامه ریزی برگزاری کنفرانس استراتژی های کسب و کار  ایران ۱۴۰۰ می باشد. دبیر علمی این کنفرانس دکتر علی داوری می باشد. این کنفرانس دارای چهار پنل در قالب وبینار می باشد که به صورت رایگان برگزار می گردد. پنل روز اول این کنفرانس با عنوان""استراتژی های استارتاپی در اکوسیستم کارآفرینی"" می باشد که با  مشارکت فعالان حوزه استارتاپی برگزار می گردد.

سخنرانان روز اول:

دکتر آصف کریمی
مهدی خادم
میلاد بختی
فاطمه کاظمی
آرمان صفایی
محمدرضا سیف الهی 
علی داوری
مهدی صانعی

جهت تهیه بلیت رایگان وثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید

https://eseminar.tv/wb22889
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

https://t.me/ent_dba_mba

https://instagram.com/utent.dba.mba


نظرتان را درمورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید

کنفرانس استراتژی های کسب وکار ایران 1400، روز اول:استراتژی های استارتاپی در اکوسیستم  کارآفرینی
آموزش های آزاد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران