درباره ما

دانشکده کارآفرینی با افتخار اعلام می­دارد، شروع برنامه آموزش های کاربردی را در دوره های MBA از سال­1388آغاز نموده و تا کنون توانسته است 68 دوره موفق را به اتمام برساند و همچنین دوره های DBA خود را از سال 1393 با موفقیت شروع و20 دوره پر افتخار را خود رقم زده است. همچنین توانسته است یک دوره MBA با مراکزی همچون دانشگاه علوم پزشکی ایران در زمینه گرایش سلامت و شرکت بادکوبه در زمینه گرایش تبلیغات و یک دوره DBA با همکاری وزارت نفت با گرایش انرژی در کارنامه خود با افتخار ثبت نماید. آنچه در این میان بارز است برگزاری دوره­های بلند مدت و کوتاه مدتی است که با کیفیت هر چه تمام­تر با رویکرد آموزش کارآفرینانه از اساتید برجسته ای در حوزه­های مدیریت، کسب وکار وکارآفرینی در ایران و جهان می باشد که دانش پذیران می توانند از این فرصت به خوبی بهره گیرند و ره توشه خود در محیط تلاطم وار کسب وکار قرار دهند و با اطمینان هر چه بیشتر نسبت به گذشته قدم بردارند

هدف از تحصیل در این دوره­ها یک سرمایه گذاری و انگیز حضور در اجتماعی از مدیران، کارشناسان و کارآفرینانی می­باشد که برای تحول نگرش و تغییر بینش و موفقیت کسب و کار خود اهمیت می­دهند و درصدد ارتقاء مهارت و دانش کاربردی خود در زمینه مدیریت وکارآفرینی وهمچنین در صدد افزایش مهارت و استعدادهای ذاتی هستند. افراد در این جمع با همفکری و همکاری یکدیگر به تجریه و تحلیل انواع کسب وکارهای کارآفرینانه و نقاط قوت و ضعف هر کدام پرداخته و در مورد انواع کارآفرینی به بحث وگفت گو پیرامون می پردازند. همچنین در مورد موضوعات روز دنیا و عارض یابی مشکلات در فضای کسب و کار در جامعه می­پردازند. افراد با گذراندن این دوره­ها اصول و فنون بسیاری در مورد چگونه کارآفرین شدن و چگونه کارآفرینی کردند، می­پردازند.

دانشکده کارآفرینی در انتهای دوره به دانش پذیران گواهی نامه حرفه­ای دو زبانه را از سمت دانشگاه تهران اعطا می نماید که در سراسر دنیا مورد اعتبار می باشد.

بنابراین دوره های دانشکده کارآفرینی بستری مناسب را برای اخذ تصمیمات مدیریتی سرنوشت ساز را آموزش می­دهد. این گونه از دانش­ها دربرگیرنده ابزار و مهارت­های لازم برای شناسایی فرصت­های جدید جهت موفقیت­های بیشتر وکسب اطلاعات از تجربیات کارآفرینان مطرح دنیا است و پس از طی این دوره­ها، دانش پذیران تغییر وتحولی عظیم و مملو از نگرش­ها و بینش­های تازه­ای در خود احساس می­کنند.

دوره­های کوتاه مدت و بلند مدت آموزش ­های کاربردی به شما کمک کند که در بازار متلاطم امروز، نسبت به دیگران متمایزتر فکر کنید و متفاوت ترعمل نمایید

علاقه مندان به شرکت در انواع دوره­های کوتاه مدت وبلند مدت می توانید با مراجعه حضوری به آدرس تهران، امیر آباد خیابان کارگر شمالی نبش خیابان شانزدهم دانشکده کارآفرینی و یا از طریق پایگاه اینترنتی http://ent.ut.ac.ir/fa و یا تماس با شماره­ تلفن های 88225043-021 و 88225027-021 ارتباط برقرار نمایند. همچنین می­توانید در پیج انیستاگرام به نشانی @utent.dba.mba ما را دنبال نماید مشاوران دانشکده آماده پاسخ گویی به سوالات شما بزرگواران خواهند بود.